Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Türkiye’nin ilk mali müşavirlik firmalarından biri olan Zeren Serbest ve Yeminli Mali Müşavirlik 1973’ten bu yana, sektörünün lideri olan yerli ve uluslararası birçok şirkete mali danışmanlık, vergi, sosyal güvenlik ve yönetim danışmanlığı gibi hizmetler sunmaktadır.

Zeren MM, iş ortaklarının yasalarda yer alan avantajlardan maksimum yararlanmalarını ve potansiyel risklerden korunmalarını sağlarken sorunların çözümü için de bilgi birikimini sürekli yenileyerek faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Zeren MM bu sayede; iş ortaklığı kurduğu yerli ve yabancı yatırımcıların güvenini kazanarak, müşterilerinin alışkın olduğu kaliteli hizmeti ve servis çeşitliliğini şeffaf bir biçimde sunmaya devam etmektedir. Zeren MM her daim koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak, müşterilerine ihtiyaç duyduğu tüm bağlantıları sağlamaktadır.

Rekabetin giderek yoğunlaştığı global dünyada Zeren MM, sürekli başarısında en önemli yapı taşının devamlı kendisini geliştiren insan kaynağı olduğunun bilincindedir. Bu bağlamda insan kaynağına her türlü yatırımı sağlayarak mükelleflerine doğru, hızlı ve tam da ihtiyaçları doğrultusunda yaklaşımlar sunarak doğru kararların alınmasını temel ilke edinmiştir.

Kendi sektörünün lideri olan kurumlar ile gerçekleştirdiği başarılı iş birlikleri sayesinde Zeren MM, ülke ekonomisine katma değer yaratmaktadır. Bu sayede; piyasada saygı duyulan marka konumunda olmakta ve iş ağını her geçen gün genişletmektedir.

Zeren MM, ACCA (Uluslararası Ruhsatlı Mali Müşavirler Birliği), INAA (Uluslararası Serbest Mali Müşavirler Birliği), IFAC (Uluslararası Mali Müşavirler Federasyonu) ve IASB (Uluslararası Muhasebe Standartları Heyeti) üyesi kimliği ile global dünyada kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Bugün Zeren MM; İstanbul, Mersin, Antalya ve Niğde’nin yanı sıra Londra, Dubai ve Doha’da da yerli ve yabancı mükelleflerine çözümler üretmektedir.